کاراته

بهرامی: ستاره های ماندگاری را تحویل تیم ملی کاراته بانوان خواهیم داد، به قهرمانی تیم های پایه در آسیا امیدوارم

لیلا بهرامی سرمربی تیم های نوجوانان و جوانان کاراته دختران ایران وعده داد از این تیم ستاره های ماندگاری وارد تیم ملی خواهند شد.

24 اسفند 1400

تاتامی پاریس آخرین فرصت کاراته در المپیک، مهدیزاده در جمع مدعیان

به گزارش خبرنگاران، سایت رسمی فدراسیون جهانی کاراته در مطلبی تحت عنوان همه آنچه باید در مورد رقابت های کسب سهمیه المپیک 2020 بدانید گزارشی از شرایط تیم های شرکت کننده، آمادگی میزبان برای برگزاری این رقابتهای پراهمیت و مدعیان کسب سهمیه منتشر کرد.

18 تیر 1400

اعتراضات الهامی مؤثر واقع شد، تلاش دوباره کاپیتان برای کسب کمربند MMA

دیدار مازیار الهامی فایتر ایرانی و پاول بلاروسی در چارچوب مسابقات MMA به خاطر اشتباه داور تکرار خواهد شد.

7 دی 1399

کاهش 55 درصدی رعایت پروتکل های بهداشتی در کشور

مهندس محسن فرهادی در ارتباط ویدیو کنفرانسی با خبرنگاران، گفت: ستاد ملی کرونا در جلسه روز 17 خرداد ماه، مصوبات و تصمیمات مهمی را داشت؛ از جمله اینکه اجازه یکسری بازگشایی ها مانند بازگشایی مهد های کودک ها، آغاز به کار تور های سیاحتی از تاریخ 24 خرداد ماه...

24 مرداد 1399

دردسر کرونا برای سرمربی ایرانی تیم ملی کاراته روسیه

به گزارش خبرنگاران، حسین روحانی سرمربی ایرانی تیم ملی کاراته روسیه که به همراه این تیم برای حضور در سومین مرحله از رقابتهای کاراته وان راهی اتریش شده بود، بعد از خاتمه این رقابتها و در زمان بازگشت، مجوز ورود به مسکو را دریافت نکرد.

30 فروردین 1399

مربی نروژ: کاراته ایران قدرتمند است، با عملکرد میزبان موافق نبودم

مورتن آلستادچر با بیان مطلب فوق به خبرنگاران به پاریس گفت: مسابقات سطح فنی قابل قبولی دارد و تکنیک های بسیار خوبی از سوی کاراته کاها اجرا شد و در واقع کاراته جهان به لحاظ فنی در دو سال گذشته پیشرفت خوبی داشته است. ولی در مورد داوری ها مشکلاتی وجود داشت.

24 اسفند 1398