آموزش های آنلاین، برای دانشگاه فنی حرفه ای مازاد بودجه ایجاد نکرده است

به گزارش دکترای اقتصاد، رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای گفت: ایجاد زیر ساخت های آموزش الکترونیک برای دانشگاه فنی حرفه ای هزینه بر بوده؛ بنابراین در ترم تحصیلی گذشته با مازاد بودجه روبه رو نشده ایم.

آموزش های آنلاین، برای دانشگاه فنی حرفه ای مازاد بودجه ایجاد نکرده است

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات شرایط سنی تحصیل در کانادا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی کانادا، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی کانادا، بهترین مسیر را به سوی مدارو، کالج ها و دانشگاه های کانادا انتخاب کنید.

ابراهیم صالحی عمران، رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای در تبادل نظر با خبرنگار دانشگاه خبرنگاران، درباره کاهش هزینه های دانشگاه در دوران آموزش آنلاین گفت: در بودجه دانشگاه ما برای حق تدریسی ها یک ریال هم دیده نشده است زیرا ما در سرانه بودجه دانشگاه که به تعداد دانشجو داده می گردد نیز دچار مشکل هستیم، بنابراین اینگونه نیست که آموزش آنلاین مازاد بودجه ای برای دانشگاه ایجاد نموده باشد.

وی ادامه داد: دانشگاه فنی حرفه ای سال های گذشته در سرانجام هر سال تحصیلی ممکن بود با مشکل شدید کمبود بودجه روبه رو گردد. اما شرایط کرونا و آموزش الکترونیک موجب شد تا ترم گذشته با این مشکل روبه رو نشویم، از طرف دیگر توجه به آموزش آنلاین و ایجاد زیر ساخت های آن که مبنی بر فناوری اطلاعات است، احتیاج به بودجه دارد؛ بنابراین ما بخشی از بودجه دانشگاه را در مقطع کاردانی و کارشناسی به دانشکده ها دادیم تا بتوانند زیرساخت های لازم را برای آغاز آموزش های الکترونیک ایجاد نمایند.

صالحی عمران در سرانجام گفت: در دانشگاه فنی حرفه ای 20 هزار استاد حق تدریس حضور دارند که سالانه 100 میلیارد بودجه می خواهند؛ بنابراین با وجود این که آموزش ها آنلاین شده است و انتظار میرود که بودجه دانشگاه ذخیره شده باشد، اما در حقیقت ما چیزی به اسم مازاد بودجه را تجربه ننموده ایم.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 8 مهر 1399 بروزرسانی: 8 مهر 1399 گردآورنده: economicsphd.ir شناسه مطلب: 521

به "آموزش های آنلاین، برای دانشگاه فنی حرفه ای مازاد بودجه ایجاد نکرده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آموزش های آنلاین، برای دانشگاه فنی حرفه ای مازاد بودجه ایجاد نکرده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید