باشگاه پرسپولیس: از سیاست های تیم رقیب پیروی نمی کنیم

به گزارش دکترای اقتصاد، باشگاه پرسپولیس بار دیگر به بعضی حواشی پیرامون همکاری های تجاری این باشگاه واکنش نشان داد و خاطرنشان کرد از سیاست های تیم رقیب پیروی نمی کند.

باشگاه پرسپولیس: از سیاست های تیم رقیب پیروی نمی کنیم

به گزارش خبرنگاران و به نقل از رسانه رسمی پرسپولیس، امروز ویدیویی منتشر شد که در آن یکی از رستوران داران تهران در رابطه با همکاری با باشگاه پرسپولیس سخن می گوید.

باشگاه پرسپولیس در اطلاعیه ای ضمن تکذیب ادعای وی اعلام می نماید این صحبت ها به هیچ عنوان صحت ندارد و این افراد تنها با هدف خودنمایی و بزرگ کردن خود از نام پرسپولیس سو استفاده می نمایند.

در ادامه این اطلاعیه ضمن هشدار به سو استفاده نمایندگان آمده است: برند پرسپولیس آنقدر بزرگ و شأن و صندلی دارد که سعی می نماید با برترین ها همکاری کند و به هیچ وجه به افراد و سازمان ها اجازه نمی دهد برای مطرح کردن خود از نام بزرگ پرسپولیس استفاده تبلیغاتی نمایند.

در ادامه این اطلاعیه آمده است: سیاست باشگاه پرسپولیس این نیست که دنباله رو تیم رقیب باشیم و هر کار و اقدامی تیم رقیب می نماید، ما هم پیروی کنیم. الحمدالله باشگاه بزرگ پرسپولیس هوادارانی دارد که همواره و در همه حوزه ها می تواند پیشتاز و سرآمد باشد.

باشگاه پرسپولیس اعلام می نماید تا به امروز هیچ جلسه و مذاکره ای با ایشان نداشته است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 15 آذر 1400 بروزرسانی: 15 آذر 1400 گردآورنده: economicsphd.ir شناسه مطلب: 1251

به "باشگاه پرسپولیس: از سیاست های تیم رقیب پیروی نمی کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "باشگاه پرسپولیس: از سیاست های تیم رقیب پیروی نمی کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید