اخبار سیاسی

دعوت مدیران و تازه وارد های بورس به احتیاط و تدبیر بیشتر

نشریات طیف های مختلف درباره مخاطرات مربوط به وجود حباب در بازار بورس هشدار می دهند.

9 تیر 1399

آشنایی با قلعه آنکارا اماکن تاریخی آنکارا

قلعه آنکاراآنکارا پایتخت کشور ترکیه می باشد و پس از شهر استانبول دومین شهر بزرگ این کشور می باشد . آنکارا شهر جدید و نسبتآ مدرنی است و از جاهای دیدنی آنکارا می توان به آرامگاه آتاتورک و برج گردان خرید آتاکوله اشاره نمود که در این مقاله ما به معرفی قلعه...

8 تیر 1399

اعلام تبدیل خانه حاکم تهران به موزه بانک ملت

ایسنا/ براساس سخنان دبیر کمیته پیگیری خانه های تاریخی تهران، تبدیل خانه حاکم تهران به موزه بانک ملت صورت می گیرد.

7 تیر 1399

سخنگوی شورای نگهبان: عنوان خلیج فارس در اسناد و مدارک مختلف تأیید شده است

عضو حقوقدان شورای نگهبان با گرامی داشت روز خلیج فارس تاکید نمود: به شهادت تاریخ نگاران غیرایرانی عنوان خلیج فارس در اسناد و مدارک مختلف تأیید شده است.

6 تیر 1399

خبرنگاران هشدار در خصوص سوء استفاده افراطی ها از شرایط کرونایی آلمان

تهران- خبرنگاران- در حالی که محدودیت های کرونا به تدریج برداشته می گردد ، تظاهرات هزاران نفری در خیابان های آلمان سیاستمداران و سازمان های امنیتی این کشور را نگران نموده است.

6 تیر 1399

مهلت چهار روزه برای اجرای مصوبه الزام استفاده از ماسک در حمل و نقل عمومی مشخص گردد

وزیر کشور با اشاره به مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا درباره ضرورت استفاده از ماسک و دستکش در حمل و نقل عمومی درون شهری، دستور داد بازه زمانی حداکثر 4 روزه ای در این زمینه معین گردد.

4 تیر 1399

رنج های زمین از کرونا تا پسا کرونا

گرچه در پنجاهمین سالگرد روز زمین، جولان بیرحمانه ویروس چند هزارم میلیمتری کرونا در سراسر جهان بسیاری از مردم را در چاردیواری خانه گرفتار کرده و آلودگی هوا را به پایین ترین سطح ممکن رسانده است اما خطر بحران های زیست محیطی همچنان ساکنان زمین را تهدید...

27 خرداد 1399

ادارات کردستان همچنان با دو سوم ظرفیت مشغول بکار هستند

خبرنگاران/کردستان معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان گفت: در ادارات و دستگاه های دولتی استان کردستان نیز کارکنان و پرسنل آنها همچنان با دو سوم ظرفیت بکار ادامه خواهند داد.

26 خرداد 1399

چرا باید امیدوار بود؟

شاید بیش از هر چیز رعایت مردم در روابط شخصی، میهمانی ها، نشست های غیر رسمی و رفت و آمدهای غیر ضرور است که به یاری می آید تا جلوی انتشار سریع این ویروس گرفته گردد و اجازه ندهد که دوباره به نقطه بحرانی برسیم. با این حال اگر دولت و نظام درمانی بتوانند این فرآیند...

26 خرداد 1399

سفیر آمریکا در کانادا تهدید به قتل شد

تهران - ایرنا - منابع خبری شنبه شب گزارش دادند که سفیر آمریکا در کانادا از سوی افراد ناشناس تهدید به قتل شد.

24 خرداد 1399

نگذارید عدم هماهنگی دستگاه ها اموال مردم را آتش بزند

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در تذکری مبنی بر تخصیص نیافتن ارز به نهاده های کشاورزی گفت: آقای روحانی اینها اموال مردم و سرمایه های کشورند؛ نگذارید عدم هماهنگی دستگاه ها مال مردم را اینگونه آتش بزند.

23 خرداد 1399

مسئولان فدراسیون فوتبال برای آنالیز قرارداد بازیکنان گردهم می آیند

رئیس کمیته شرایط بازیکنان فدراسیون فوتبال از نشست عوامل این فدراسیون با باشگاه ها برای آنالیز عقد قراردادها با بازیکنان اطلاع داد.

22 خرداد 1399

راهنمای سفر به اروپای شرقی

راهنمای سفر به اروپای شرقی قاره اروپا وسعت بسیار زیادی را دارا می باشد و بخش عمده ای از کشورهای دنیا را در خود جای داده است. این قاره برای تمامی سلیقه ها گزینه بسیار مناسبی می باشد. شاید بهتر باشد که این طور بیان کنیم اگر شما به تاریخ ، فرهنگ، سبک های غذایی،...

19 خرداد 1399

نخست وزیر یونان توئیت هایش در انتقاد از ترکیه را پاک کرد

نخست وزیر یونان توئیت هایی که در اعتراض به سرنگون شدن هواپیمای روسی و همچنین عملکرد دولت ترکیه منتشر نموده بود را ساعتی بعد از روی صفحه اش رد کرد.

19 خرداد 1399

سلطانی فر: نیمه اردیبهشت درباره لیگ برتر فوتبال تصمیم گیری می گردد

وزیر ورزش و جوانان از تصمیم گیری درباره لیگ برتر فوتبال در نیمه اردیبهشت ماه اطلاع داد و در عین حال گفت که تعطیلی مسابقات به منزله تعطیلی برنامه ریزی نیست.

18 خرداد 1399

قطر را به حال خود رها کنید، مکر زشت به صاحبش بازمی شود

به گزارش خبرنگاران به نقل از اسپوتنیک، شیخ حمد بن جاسم آل ثانی نخست وزیر اسبق قطر در سومین سالروز محاصره دوحه به شیخ تمیم بن حمد آل ثانی امیر قطر بابت مدیریت حکیمانه در دوران تحریم این کشور تبریک گفت.

17 خرداد 1399

بی تدبیری دولت به موضوع افزایش حقوق کارگران در سال جهش تولید، چرخی که برای کارگر 7 سال نچرخیده است

افزایش 21 درصدی حقوق کارگران برای سال جاری نشان داد که همچنان سایه بی تدبیری و بی برنامه گی در دولت سنگینی می کند.

14 خرداد 1399

کرونا احتمالا تابستان هم مهمان ماست!

سایر بیماری ها مانند ابولا و برخی از انواع آنفلوانزا که طی سال های اخیر از حیوانات به انسان منتقل شده اند نیز در الگو های غیرقابل پیش بینی رخ داده اند.

13 خرداد 1399

لغو طرح زوج و فرد خودرو

طرح تردد زوج و فرد خودروها که برای جلوگیری از گسترش ویروس کرونا از 11 فروردین ماه در این شهرستان آغاز شد براساس آخرین مصوبات ستاد مبارزه با کرونا از روز شنبه 23 فروردین لغو می شود.

13 خرداد 1399

آلمان: دومین تراکنش اقتصادی با ایران تحت اینستکس به زودی انجام می گردد

وزیر خارجه آلمان روز سه شنبه و 20 روز پس از اولین تراکنش اقتصادی با ایران تحت سامانه اقتصادی اینستکس، در کنفرانس خبری وعده داد که به زودی دومین تراکنش اقتصادی با ایران تحت اینستکس انجام خواهد شد.

12 خرداد 1399
تعداد: (70)