اخبار مجلس

هیچ گونه کمبودی در زمینه اقلام اساسی و نهاده های دامی نداریم

معاون هماهنگی امور مالی استانداری اصفهان گفت: طبق گزارش ارائه شده از ذخایر استان، در زمینه نهاده های دامی و اقلام اساسی هیچ گونه کمبودی نداریم.

26 مرداد 1401

افزایش غیرقانونی قیمت اینترنت ثابت آنالیز می گردد

تهران (پانا) - سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی خاطرنشان کرد، موضوع افزایش قیمت اینترنت ثابت در بعضی اپراتورها در دست آنالیز است تا چنانچه خارج از چارچوب قانونی باشد، نسبت به اصلاح صریح و جریمه قانونی متخلفان اقدام گردد.

13 خرداد 1401

طراحی داخل ویلا: جوان سازی باغات چای گیلان مهمترین مصوبه سفر هیئت دولت به گیلان است

تهران (پانا) - وزیر جهاد کشاورزی با بیان اینکه دولت سیزدهم نگاه ویژه ای به چای گیلان دارد، بیان کرد که جوان سازی باغات چای گیلان از ممهترین مصوبات سفر هیئت دولت به گیلان است.

25 اسفند 1400

تزریق دُز سوم واکسن کرونا برای مقابله با اُمیکرون ضروری است

خبرنگاران/هرمزگان معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان گفت: استقبال از تزریق دُز سوم واکسن کرونا برای ایجاد ایمنی و محافظت در برابر سویه اُمیکرون ضروری است.

16 اسفند 1400

الزامی بودن حضورکارمندان در اداره ها و دریافت دو دز واکسن

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری سمنان گفت: با توجه به توسعه واکسیناسیون و مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا، دورکاری ها لغو شد و کارمندان باید دو دز واکسن خود را دریافت کرده باشند.

3 آبان 1400

طرح های ترافیکی را همه جانبه ببینید

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان جنوبی بر همه جانبه تماشا طرح های ترافیکی تأکید کرد.

7 مهر 1400

افزایش درآمدهای دولت به وسیله مولدسازی دارایی ها

یکی از بااهمیت ترین دارایی های دولت زمین ها است که مدیریت بهینه آن در جهت حداکثرسازی بازدهی مالی و توسعه ارائه خدمات عمومی می تواند نقش بسزایی در پیشبرد وظایف دولت داشته باشد.

2 مهر 1400

تشدید نظارت ها بر رعایت دستورالعمل های بهداشتی خدمات گردشگری نوروز 1400

نظارت گسترده بر رعایت دستورالعمل های بهداشتی در تاسیسات و خدمات گردشگری در ایام نوروز اولویت های کاری حوزه گردشگری در سال 1400 خواهد بود.

6 شهریور 1400

آهنگ رشد شیوع مصرف مواد مخدر در دانش آموزان متوسطه دوم متوقف شده است

تهران (پانا) - مدیرکل دفتر تحقیقات و آموزش ستاد مبارزه با مواد مخدر گفت در سه سال اخیر با اجرای طرح یاریگران زندگی در مدارس کشور و ارائه آموزش مهارت های خود مراقبتی و با بهره گیری از سامانه شاد، 42 هزار مدرسه با هشت میلیون و 500 هزار نفر از دانش آموزان زیر...

9 مرداد 1400

دانشجویان تحصیلات تکمیلی ورودی 98 و ماقبل آن تا مهرماه واکسینه می شوند

معاون آموزشی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: دانشجویان دکتری و کارشناسی ارشد ورودی های سال 98 و ماقبل آن تا مهرماه 1400 برای حضور در دانشگاه واکسینه می شوند.

6 مرداد 1400

بی توجهی به پروتکل های بهداشتی موج بعدی کرونا را رقم می زند

استاندار زنجان با اشاره به شیوع ویروس دلتا در استانهای جنوبی کشور گفت: نباید به رنگ بندی کرونایی توجه کرد شاخص های ارائه شده هشدار می دهد که مردم باید بیش از گذشته پروتکلهای بهداشتی را رعایت کنند درحالیکه حضور گسترده در پارکها و مراکز دیگر با بی تفاوتی...

3 مرداد 1400

ماجرای بسته شدن پنجره نقل وانتقالات استقلال چیست؟

کاظم قیم معاون بین الملل باشگاه استقلال درباره بسته شدن پنجره استقلال گفت: متاسفانه این خبر از اساس کذب است و بهتر است بگوییم فاجعه مدیریتی در بعضی از رسانه ها اتفاق افتاده که با کمترین اطلاعات اقدام به انتشار اخباری از این دست در شرایطی می نمایند که...

28 تیر 1400

پاسخگویی وزیر نیرو به علت قطعی برق در جلسه علنی امروز

نشست علنی امروز مجلس شورای اسلامی دقایقی قبل به ریاست محمدباقر قالیباف شروع شد.

30 خرداد 1400

انتخابات ریاست جمهوری سوریه و ساز ناکوک غربی ها، چه کسانی می توانند نامزد شوند؟

فرایند مهم سیاسی در سوریه از امروز دوشنبه کلید می خورد و آن آغاز ثبت نام از نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری است که با وجود همه فشارهای غرب و آمریکا قرار است که خرداد ماه آینده برگزار گردد.

22 اردیبهشت 1400

مسافران خارجی تست مجدد می دهند

تهران (پانا) - مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران از تشدید نظارت های بهداشتی به دستور ستاد ملی کرونا و سازمان هواپیمایی کشوری در فرودگاه های کشور اطلاع داد.

23 فروردین 1400

رمزگشایی حمایت اصولگرایان از رئیسی به جای کاندیدای جدید در 1400

رئیسی و قالیباف روسای دو قوه قضاییه و مقننه این روز ها در صدر لیست کاندیدا های اصولگرایان برای 1400 قرار دارند، دو چهره ای که سال 96 رقیب بودند و هنوز بر جایگاه ریاست قوا تکیه نزده بودند، اصولگرایان، اما بازهم تمایل دارند در انتخابات 1400 پای این دو چهره به...

2 فروردین 1400

خیابان های واشنگتن بسته شد، استقرار نیروهای گارد ملی در پایتخت آمریکا

در پی این فراخوان ترامپ، پلیس خیابان های واشنگتن را بست و نیروهای گارد ملی در سطح شهر مستقر شوند.

24 بهمن 1399

تمدید حضور نیروهای مسلح ترکیه در افغانستان و لیبی

مجلس ترکیه در جلسه ای با درخواست رئیس جمهوری درباره تمدید حضور نیروهای نظامی این کشور در ترکیه به مدت 18 ماه موافقت کرد، این در حالی است که آنکارا به صورت قوی از دولت وفاق ملی در طرابلس حمایت می کند.

11 بهمن 1399

رفتار بی&zwnjسابقه رئیس جمهور علیه خانه ملت!، پاسخ رئیس مجلس به غیبت روحانی در جلسه بهارستان چه بود؟

لایحه بودجه 1400 توسط معاون پارلمانی رئیس جمهور به نایب رئیس مجلس شورای اسلامی تقدیم شد که غیبت رئیس جمهور در این جلسه در تاریخ مجالس بعد از انقلاب بی سابقه است.

18 دی 1399

بودجه پیشنهادی ورزش برای سال 1400 معین شد

به گزارش خبرنگاران، 1,500 میلیارد تومان بودجه پیشنهادی دولت برای وزارت ورزش در سال 1400 است.

10 دی 1399
تعداد: (45)