اخبار مجلس

مسافران خارجی تست مجدد می دهند

تهران (پانا) - مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران از تشدید نظارت های بهداشتی به دستور ستاد ملی کرونا و سازمان هواپیمایی کشوری در فرودگاه های کشور اطلاع داد.

23 فروردین 1400

رمزگشایی حمایت اصولگرایان از رئیسی به جای کاندیدای جدید در 1400

رئیسی و قالیباف روسای دو قوه قضاییه و مقننه این روز ها در صدر لیست کاندیدا های اصولگرایان برای 1400 قرار دارند، دو چهره ای که سال 96 رقیب بودند و هنوز بر جایگاه ریاست قوا تکیه نزده بودند، اصولگرایان، اما بازهم تمایل دارند در انتخابات 1400 پای این دو چهره به...

2 فروردین 1400

خیابان های واشنگتن بسته شد، استقرار نیروهای گارد ملی در پایتخت آمریکا

در پی این فراخوان ترامپ، پلیس خیابان های واشنگتن را بست و نیروهای گارد ملی در سطح شهر مستقر شوند.

24 بهمن 1399

تمدید حضور نیروهای مسلح ترکیه در افغانستان و لیبی

مجلس ترکیه در جلسه ای با درخواست رئیس جمهوری درباره تمدید حضور نیروهای نظامی این کشور در ترکیه به مدت 18 ماه موافقت کرد، این در حالی است که آنکارا به صورت قوی از دولت وفاق ملی در طرابلس حمایت می کند.

11 بهمن 1399

رفتار بی&zwnjسابقه رئیس جمهور علیه خانه ملت!، پاسخ رئیس مجلس به غیبت روحانی در جلسه بهارستان چه بود؟

لایحه بودجه 1400 توسط معاون پارلمانی رئیس جمهور به نایب رئیس مجلس شورای اسلامی تقدیم شد که غیبت رئیس جمهور در این جلسه در تاریخ مجالس بعد از انقلاب بی سابقه است.

18 دی 1399

بودجه پیشنهادی ورزش برای سال 1400 معین شد

به گزارش خبرنگاران، 1,500 میلیارد تومان بودجه پیشنهادی دولت برای وزارت ورزش در سال 1400 است.

10 دی 1399

شرح نوبخت در خصوص فرآیند تخصیص اعتبار برای ساختمانی در دانشگاه شهید بهشتی

با توجه به انتشار خبری در مورد فرایند تخصیص اعتبار 120 برای خرید ساختمانی در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی رئیس سازمان برنامه و بودجه طی نامه ای به رییس دفتر رییس جمهور فرآیند این تخصیص بودجه را تشریح کرد.

21 آذر 1399

نگرانی جمهوری خواستار بخاطر از دست دادن اکثریت در سنای آمریکا

سناتور های جمهوری خواه درخصوص از دست دادن اکثریت در مجلس سنای آمریکا ابراز نگرانی کردند.

16 آذر 1399

مدیر امور بین الملل پرسپولیس: فیفا مهلتی برای کسر امتیاز مشخص نکرده است، درخواست میزبانی فینال لیگ قهرمانان آسیا را می دهیم

مدیر امور بین الملل باشگاه پرسپولیس گفت که فدراسیون جهانی فوتبال (فیفا)، مهلتی برای کسر امتیاز از سرخپوشان مشخص نکرده است.

23 آبان 1399

گزارش اقدام باشگاه پرسپولیس در خصوص کارت قرمز نعمتی، فرم اعتراض و لایحه ارسال شد

باشگاه پرسپولیس در خصوص اقدامش بابت بخشیده شدن کارت قرمز سیامک نعمتی توضیحاتی داد.

13 آبان 1399

خبرنگاران لایحه دو فوریتی افزایش سرمایه شرکت های پذیرفته شده در بورس تهران تایید شد

تهران - خبرنگاران - سخنگوی شورای نگهبان گفت: لایحه دو فوریتی افزایش سرمایه شرکت های پذیرفته شده در بورس تهران یا فرابورس به وسیله صرف سهام مغایر شرع مقدس و قانون اساسی تشخیص داده نشد.

10 آبان 1399

عرضه 5 محصول ایران خودرو در مرحله سوم فروش فوق العاده

خبرنگاران: ایران خودرو به منظور تامین نیاز مشتریان، در سومین مرحله فروش فوق العاده، 5 محصول را عرضه کرده است، این طرح از روز پنجشنبه بیستم تا ساعت 14 روز یکشنبه 23 شهریورماه به اجرا گذاشته می شود، زمان تحویل خودروها، حداکثر 3 ماه خواهد بود. ...

3 آبان 1399

ارسال لایحه تامین امنیت زنان به دولت تا یک ماه آینده

سال 90 بود که لایحه تامین امنیت زنان در برابر خشونت توسط معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری تدوین شد، اما اکنون با گذشت قریب به 10 سال از تدوین آن، هنوز این لایحه به اجرا نرسیده است و در کمیسیون لوایح دولت در حال برسی است.

21 مهر 1399

خبرنگاران حناچی: حسابرسی 90 درصد شرکت های تابعه شهرداری تهران مطلوب است

تهران- خبرنگاران- شهردار تهران از اختصاص 70 درصد بودجه شهرداری به شرکت های تابعه آن خبر داد و گفت: نتیجه حسابرسی 90 درصد این شرکت ها مطلوب عنوان شده است.

12 مهر 1399

بابایی: اقدام عملی درباره کسب و کار اینترنتی در مجلس دهم نداشتیم ، الفت نسب: به رسمیت نشناختن شبکه های مجازی، شکایت از صفحات را بی تاثیر می کند

الفت نسب گفت: حدود 200 هزار فروشنده در فضای مجازی وجود دارد که بدون مجوز و پیگیری کار می کنند. از طرفی قوه قضاییه اینستاگرام و تلگرام را رسمی نمی داند و اینگونه شکایت از این کسب کار ها در صفحات نتایجی ندارد، چون دفتری در ایران ندارند.

9 مهر 1399

آنالیز بایسته های حکمرانی آموزش های فنی وحرفه ای در ایران

مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی طی پژوهشی با آنالیز کاستی های حکمرانی آموزش های فنی و حرفه ای در ایران، به ارائه بایسته های حمکرانی به منظور کاهش ضعف های موجود پرداخته است.

7 مهر 1399

انتها نامه هایی جعلی که پست و مقام می آورند!

انتها نامه فروشی، مقاله فروشی، مدرک فروشی و در یک کلمه تقلب علمی؛ موضوعی مرتبط به علم که بار ها البته سر از سیاست ایران و سابقه علمی سیاست مردان و زنان صاحب سِمت هم درآورده و درست در همین روز ها بحث تقلب یا سرقت علمی در انتها نامه برخی از چهره های شاخص...

1 مهر 1399

پژمانفر: کمیسیون اصل 90 با جریان پشت پرده فوتبال برخورد می کند ، شکایتی از تاجگردون به کمیسیون ارسال نشده است

رئیس کمیسیون اصل نود مجلس گفت: کمیسیون اصل نود در دوره جدید طوری رفتار خواهد کرد که مفاسد احساس خطر کنند و قطعا کمیسیون در مبارزه با مفاسد در هر حوزه ای کوتاه نخواهد آمد و تا خشکاندن ریشه فساد در هر حوزه به مبارزه ادامه خواهد داد.

22 شهریور 1399

تعطیلی مراسمات منجر به تجمع تا انتها تیرماه در جنوب استان کرمان

خبرنگاران/کرمان رییس دانشگاه علوم پزشکی جیرفت از تعطیلی همه مراسماتی که منجر به تجمع می شوند تا پایان تیرماه در جنوب استان کرمان خبر داد.

11 شهریور 1399

طرح مجلس برای پیش فروش ساختمان ، حبس در انتظار متعدیان قانون

بر اساس طرح مجلس برای پیش فروش ساختمان، چنانچه پیش فروشنده بدون رعایت مقررات قانون و تنظیم سند رسمی، اقدام به پیش فروش کند یا به عنوان پیش فروش هرگونه وجهی دریافت کند، به حبس از 91 روز تا دو سال محکوم می گردد.

11 شهریور 1399
تعداد: (31)