برای چه کارهایی لازم نیست به شعبه بانک مراجعه کنید؟

به گزارش دکترای اقتصاد، افزایش سقف انتقال وجه کارت به کارت شتابی یکی از مواردی است که برای دوره کنونی در نظر گرفته شده تا نیاز مشتریان برای مراجعه به شعب بانکی به حداقل برسد.

برای چه کارهایی لازم نیست به شعبه بانک مراجعه کنید؟

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران به نقل از روابط عمومی بانک قرض الحسنه مهر ایران، برای کاهش مراجعات به شعب بانکی در شرایط کرونا تمهیدات مختلفی در نظر گرفته شده تا هموطنان بتوانند به صورت غیرحضوری بسیاری از خدمات بانکی را دریافت کنند.

یکی از این تمهیدات که در موج سوم کرونا و در راستای مدیریت کنترل و پیشگیری از شیوع ویروس کرونا در نظر گرفته شده، سقف انتقال وجه کارت به کارت شتابی و درون بانکی از مبدا هر کارت به 100 میلیون ریال در هر روز افزایش می یابد.

همچنین تاریخ انقضاء کارتهای بانکی (بدون نیاز به مراجعه حضور مشتری) تا سرانجام سال 1399 به مدت یک سال تمدید می شود.

افزون بر این، سقف صدور کارت هدیه تا اطلاع ثانوی و به صورت موقت به 20 میلیون ریال افزایش می یابد.

گفتنی است بانک مهر ایران علاوه بر اجرایی کردن این موارد، خدمات مختلفی را به صورت الکترونیکی ارائه می دهد که مشتریان را از مراجعه به شعب بی نیاز می کند.

شما قادرید از طریق وب سایت و نرم افزار همراه بانک مهر ایران افتتاح حساب انجام دهید. کارت بانکی نیز به آدرسی که شما مشخص می کنید ارسال می شود. همچنین قابلیت درخواست تسهیلات نیز از طریق وب سایت بانک فراهم شده و تا زمان دریافت تسهیلات تنها یک بار مراجعه به شعبه بانک برای ارائه تضامین کفایت می کند. برای اینکه از میانگین حساب خود آگاه شوید و بدانید تا چه میزان امکان دریافت تسهیلات دارید هم نیازی نیست به شعبه بانک مراجعه کنید و این خدمت نیز از طریق وب سایت بانک مهر ایران به شما ارائه شده است.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 3 دی 1399 بروزرسانی: 3 دی 1399 گردآورنده: economicsphd.ir شناسه مطلب: 700

به "برای چه کارهایی لازم نیست به شعبه بانک مراجعه کنید؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برای چه کارهایی لازم نیست به شعبه بانک مراجعه کنید؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید