جواب دندان شکن شقایق دهقان به جاری پرحاشیه سابقش ! ، بهاره رهنما هدف نقدها شدید!

به گزارش دکترای اقتصاد، خبرنگاران:شقایق دهقان جاری سابق بهاره رهنما در خصوص حرف های ناجور رهنما در لایو انتقادی غیر مستقیم کرد که باعث خشم بیشتر کاربران شد واکنش نشان داد.

جواب دندان شکن شقایق دهقان به جاری پرحاشیه سابقش ! ، بهاره رهنما هدف نقدها شدید!

شقایق دهقان بازیگر معروف ایرانی است.شقایق دهقان جاری سابق بهاره رهنما است.شقایق دهقان هم از مهراب قاسمخانی طلاق گرفت و جدا شد . بهاره رهنما و پیمان هر دو با اشخاص دیگری ازدواج کردند اما شقایق دهقان و مهراب هنوز خبری از ازدواج مجددشان نشده است. از این ها که بگذریم بهاره خانم رهنما در روز اجرای نمایش نامه خوانی اش در ترکیه لایوی هم برای کاربران گذاشت که اگر نمی گذاشت بهتر بود و شقایق دهقان هم در پاسخ به او جوابی کوبنده داد !

او در این لایو حرف هایی زد که به مردم عادی که هیچ به خیلی از هنرمندان هم برخورد و حتی در اخبار هم گفته شد. رهنما در صحبت هایش گفت: سی سال کار کردم الان به این آرامش رسیدم هر کی انقدر زحمت کشیده باشه به این جایگاه نرسیده باشه بی دست و پاست

حال جدا از اینکه خیلی از هنرمندان از او انتقاد کردند، جاری سابقش یعنی شقایق دهقان نیز پستی منتشر کرد و با زبان بی زبانی متنی بلند بالا برای خانم بازیگر نوشت.

شقایق دهقان در کپشن تصویر بالا نوشت:

یادم مى آید یک بار مادربزرگ آمریکایىِ یکى از دوستانم براى مادربزرگِ دیگرِ اهلِ شهرِ ملایرش ، سوغاتى یک چکمه ىِ پلاستیکىِ قرمز با لبه ىِ خز دارِ کُرکى صورتى فرستاده بود!

یادم می آید از تصور مادربزرگ نُقلى ایرانى در آن چکمه هاىِ براقِ قرمز خیلى خندیدیم!

خندیدیم چون تصورِ پوشیدن کفش و لباسِ رنگى و روشن براى کسى که سنى از او گذشته باشد براى ما عجیب و خنده دار است!

راستش براى نسلى که هر چه زحمت کشیدند و کوشش کردند و جان کندند، چیزى غیر از ناامیدى ، با سیلى سرخ نگه داشتنِ صورت و غصه ى آینده فرزند و نواده ها را خوردن نصیبشان نشد، باید هم پوشیدن لباس شاد و روشن شوخىِ بد و خنده دارى باشد!

-مردِشریفِ پُشت به دوربینِ گوشىِ من نشسته، دستِ کم هفتاد سال سن دارد، ما او را عمو صدا می کنیم، عمو بعد از دستِ کم شصت سال کار کردن، حالا که وقتِ استراحت و آسودگیش است باید شب ها تا صبح در سرماى گزنده و بى رحم شب در محوطه راه برود و نگهبانى بدهد و تنها دلخوشى و تفریحش همان تلویزیونِ چهارده اینچِ کوچکى باشد که در عکس به آن چشم دوخته!

-پدرها و مادرهاىِ شریف و زحمتکشِ ما که عمرى جان کندند و هیچ وقت آسایش سهمشان نشد!

آدم دلش قصد دارد زمین دهن باز کند و آدم را ببلعد

این مطلب از گروه وب گردی است و فقط جنبه تفریح دارد

منبع: شایانیوز

منبع: رکنا
انتشار: 8 دی 1400 بروزرسانی: 8 دی 1400 گردآورنده: economicsphd.ir شناسه مطلب: 1275

به "جواب دندان شکن شقایق دهقان به جاری پرحاشیه سابقش ! ، بهاره رهنما هدف نقدها شدید!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جواب دندان شکن شقایق دهقان به جاری پرحاشیه سابقش ! ، بهاره رهنما هدف نقدها شدید!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید