محدودیت ارسال و دریافت پیغام در واتس اپ

به گزارش دکترای اقتصاد، پیغام رسان واتس اپ هفته گذشته گفت که میخواهد به فرآیند آپدیت سیاست حریم خصوصی خود ادامه دهد و به کاربران فرصت می دهد سیاست جدید را درک نموده و اطلاعات بیشتری را درباره آن فراهم می نماید.

محدودیت ارسال و دریافت پیغام در واتس اپ

این شرکت ماه گذشته در پی واکنش شدید و انتقاد گسترده از تغییر سیاست حریم خصوصی اعلام نموده بود اجرای آن را به مدت سه ماه به تاخیر می اندازد اما شرح واضحی درباره این که اگر کاربران تا 15 ماه مه با شرایط جدید استفاده از سرویس واتس اپ موافقت ننمایند، چه اتفاقی برای حساب کاربری آنها می افتد وجود نداشت.

واتس اپ در ایمیلی که به یکی از شرکای بازرگانی خود ارسال نموده و توسط وب سایت تک کرانچ مشاهده شده است، اعلام نموده که از کاربران به تدریج برای موافقت با شرایط جدید سرویس به منظور دسترسی داشتن به همه قابلیتهای واتس اپ درخواست خواهد نمود. این یادداشت به صفحه پرسش و پاسخ جدیدی که از سوی واتس اپ ایجاد شده، لینک شده است.

طبق شرح واتس اپ در صفحه پرسش و پاسخ، این سرویس پیغام رسان فرصت کافی برای مرور تغییرات به کاربران می دهد و اگر آنها تا 15 ماه مه با این تغییرات موافقت ننمایند، واتس اپ حساب کاربری آنها را حذف نخواهد نمود با این حال تا زمانی که با این شرایط موافقت ننمایند، نمی توانند از همه امکانات حسابشان بهره مند شوند.

واتس اپ اعلام نموده که برای مدت کوتاه، کاربران می توانند تماسها و نوتیفیکیشنها را دریافت نمایند اما قادر به خواندن و ارسال پیغام از این اپلیکیشن نخواهند بود.

زمانی که حساب کاربری حذف گردد، این حذف دائمی خواهد بود و دیگر کاربران نمی توانند آن را معکوس نموده و حسابشان را بازیابی نمایند. همچنین تاریخچه پیغامهای حساب کاربران به طور دائمی حذف خواهد شد.

کاربرانی که با تغییر سیاست واتس اپ موافقت ننمایند، از همه گروههایی واتس اپ که در آنها حضور دارند، حذف خواهند شد.

کاربران بک آپ (نسخه پشتیبان) کامل واتس اپ را از دست می دهند با این حال این شرکت به کاربران فرصت می دهد پیش از 15 ماه مه نسخه بک آپ حسابشان را تهیه نمایند.

واتس اپ اعلام نموده که پیش از 15 ماه مه کاربران می توانند آرشیو پیغامهایشان در اندروید یا آیفون را منتقل نموده و گزارشی از حسابشان را دانلود نمایند.

بر اساس گزارش وب سایت gadgetsnow، طبق اعلام واتس اپ، کاربران می توانند پس از 15 ماه مه با آپدیت سیاست حریم خصوصی واتس اپ موافقت نمایند و سیاست مربوط به کاربران غیرفعال درباره آنها اعمال می گردد. بر اساس سیاست کاربران غیرفعال، محتوایی که در گوشی کاربر پیش از حذف شدن حساب وجود دارد، خواهد ماند تا این که اپلیکیشن واتس اپ از گوشی حذف گردد. هنگامی که کاربر در همان دستگاه بخواهد وارد واتس اپ گردد، محتوایی که در گوشی ذخیره شده بود دوباره قابل مشاهده می گردد.،ایسنا

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 20 فروردین 1400 بروزرسانی: 20 فروردین 1400 گردآورنده: economicsphd.ir شناسه مطلب: 907

به "محدودیت ارسال و دریافت پیغام در واتس اپ" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محدودیت ارسال و دریافت پیغام در واتس اپ"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید