مردم ازمسئولین انتظار خدمت دارند

به گزارش دکترای اقتصاد، فرماندار ویژه شهرستان به همراه امام آدینه، رئیس دفتر نماینده مردم سیرجان و بردسیر و معاون سیاسی و امنیتی فرمانداری با شهردار نو سیرجان ملاقات و مصاحبه کرد.

مردم ازمسئولین انتظار خدمت دارند

به گزارش خبرنگار گروه استان های خبرنگاران از کرمان ، سهراب بهاالدینی فرماندار ویژه شهرستان سیرجان با بیان اینکه فرمانداری آماده هر گونه همکاری، تعامل و همفکری با مجموعه شورای اسلامی شهر و شهرداری است، گفت: مرتفع شدن مسائل در شهر و بعلاوه خدمت رسانی هر چه بیشتر و بهتر به مردم در سایه همفکری و تعامل همه دستگاه های اجرایی امکان پذیر خواهد بود.

او اضافه کرد: مسئولین باید فرصت خدمت به مردم را قدر دانسته و در این فرصت محدود در جهت ارائه خدمات بهتر به مردم کوشش نمایند، چرا که مردم خواستار برآورده شدن انتظارات و رفع مسائل و مسائل شهر هستند.

شهردار سیرجان هم دراین جلسه از آمادگی مجموعه تحت مدیریت خود برای تعامل و همکاری با سایر دستگاه های اجرایی به ویژه فرمانداری شهرستان سیرجان، گفت: اعتقاد داریم در سایه تعامل و همراهی می توانیم سریعتر به اهداف معین شده خود برسیم.

او با تاکید بر لزوم شایسته سالاری در انتصاب افراد، از راه اندازی طرح ارزیابی عملکرد کارکنان با الگوی 360 درجه خبرداد و اضافه کرد:استفاده از الگو های علمی برای ارزیابی عملکرد نیروی انسانی و شناخت شایستگی ها، استعداد و قابلیت افراد متناسب با احتیاج بخش های مختلف یک مجموعه، موجب شایسته سالاری، ارتقای سطح بهره وری می گردد.

کریمی پور با بیان اینکه آنالیز و رسیدگی به پیشنهادات، نقدها و شکایات مردمی از جمله برنامه های این مجموعه می باشد، توضیح داد:با هدف تسهیل در ارائه و افزایش کیفیت خدمات شهری به شهروندان در راستای شهر هوشمند و شهروند الکترونیک سامانه مدیریت شهری 137 با رویکرد کاملاً الکترونیکی بزودی راه اندازی خواهد شد.

او بیان داشت:ارتباط شهروندان با شهرداری به وسیله خدمات الکترونیکی، افزایش کیفیت خدمات رسانی و اثربخشی خدمات ارائه شده، کاهش مراجعات حضوری شهروندان برای پیگیری امور، ترافیک و ارزیابی شهرداری در بخش های مختلف را از عمده مزایای این سامانه معرفی کرد.

شهردار سیرجان گفت:در دومین روز کاری رسمی خودم به همراه یکی از اعضای محترم شورای اسلامی شهر، خدمت مردم نجیب محلات کم برخوردار رفتیم تا از نزدیک شاهد مسائل مردم باشیم و با آنالیز مسائل و مسائل این قسمت از شهر، این موارد را در بودجه بندی مدنظر قرار دهیم تا بخشی از مسائل این اهالی را رفع کنیم.

ح

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 8 آبان 1400 بروزرسانی: 8 آبان 1400 گردآورنده: economicsphd.ir شناسه مطلب: 1210

به "مردم ازمسئولین انتظار خدمت دارند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مردم ازمسئولین انتظار خدمت دارند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید