سقوط مرگبار سارق از طبقه دوم

به گزارش دکترای اقتصاد، سارق سابقه دار هنگام فرار از بالکن یک خانه به پایین سقوط کرد و جان باخت.

سقوط مرگبار سارق از طبقه دوم

به گزارش، شامگاه 9 بهمن، ساکنان یکی از کوچه های غرب تهران با شنیدن صدای عجیبی خود را به کوچه رساندند. آن ها در تاریکی شب دو مرد جوان را دیدند که مردی مجروح را به سختی با خود می کشیدند. مردان ناشناس با دیدن اهالی محل، مرد مجروح را در ابتدای کوچه رها کرده و سوار خودرو پرشیا سفیدرنگی شده و فرار کردند.

زمانی که اهالی کوچه خود را به مرد زخمی رساندند بلافاصله با اورژانس و پلیس تماس گرفتند، اما بعد از حضور مأموران امداد و نجات و معاینه شرایط وی اعلام کردند که مرد ناشناس به علت ضربه به سر جان باخته است. در بازرسی از جیب های وی یک انگشتر طلا، یک ساعت مچی و مقداری بدلیجات کشف شد.

مرگ مرد جوان، به بازپرس کشیک قتل پایتخت اعلام و تحقیقات آغاز شد. نخستین بررسی ها از آثار خون روی زمین مأموران را به خانه ای رساند که نرده های بالکن طبقه دوم ساختمان کج شده بود و حکایت از آن داشت که مرد جوان از طبقه دوم به پایین پرت شده است. این در حالی بود که صاحب خانه طبقه دوم در خانه حضور نداشت. مأموران کلانتری با صاحب خانه تماس گرفته و پس از حضور وی برای تحقیقات وارد آپارتمان او شدند. آپارتمان بهم ریخته بود و طبق اظهارات صاحب خانه طلا و وسایل با ارزش خانه به سرقت رفته بود. زمانی که وسایل کشف شده داخل جیب مرد فوت شده به صاحب خانه نشان داده شد، وی گفت که آن ها مقداری از وسایل خانه اش هستند.

در ادامه معلوم شد سارق جوان به همراه دو همدستش از علمک گاز نزدیک خانه محل سرقت بالا رفته و خود را به بالکن طبقه دوم رسانده اند. آن ها وارد خانه شده و پس از سرقت از همان راهی که رفته بودند برمی گردند. دو همدست او، خودشان را به کوچه رسانده بودند، اما سومین سارق زمانی که قصد داشت از بالکن پایین بیاید، کاپشنش به دوربین مداربسته بیرون ساختمان گیر کرده و تعادلش را از دست داده و با سربه زمین اصابت کرده بود. به دستور بازپرس جنایی تحقیقات برای شناسایی دو همدست او ادامه دارد.

منبع: ایران

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 29 فروردین 1399 بروزرسانی: 29 فروردین 1399 گردآورنده: economicsphd.ir شناسه مطلب: 186

به "سقوط مرگبار سارق از طبقه دوم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سقوط مرگبار سارق از طبقه دوم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید