فال روزانه دوشنبه 11 دی 1396

به گزارش دکترای اقتصاد، فال روزانه دوشنبه 11 دی 1396، فال فال امروز، فال روز تولد، فال متولدین مهر، فال متولدین آبان، فال متولدین آذر، فال متولدین دی، فال متولدین بهمن

فال روزانه دوشنبه 11 دی 1396

موقعیت خورشید و ماه

  • خورشید در موقعیت برج دی (Capricornus)
  • ماه در موقعیت برج جوزا (Gemini)

فال روزانه دوشنبه 11 دی 1396

فروردین

امروز هر چقدر هم که تعداد مسئولیت ها و کارهایی که در انتظارتان هستند زیاد باشند، حال و حوصله انجام آنها را ندارید و ترجیح می دهید وقتتان را به تنبلی کردن و یا در بهترین حالت ممکن به تفریح کردن اختصاص بدهید. ذهنتان همچون یک ماشین فراوری نماینده انواع بهانه برای فرار از کار و درس و هر چیزی که به کوشش و زحمت نیاز دارد عمل می نماید و دوست دارید هر طور شده از زیر بار مسئولیت فرار کنید. خودتان را با فکر کردن به چیزهای خوبی که به خاطر کارها و وظایفتان باید از آنها چشم بپوشیذ آزار ندهید، نمی گردد تا ابد از مسئولیت ها فرار کرد. هفته هنوز به نیمه هم نرسیده است و پیش از آن که بتوانید دوباره سراغ تفریح بروید باید کارهای بسیاری را انجام دهید.

اردیبهشت

امروز فضای اطرافتان خیلی گرم و صمیمی است و این موضوع با شخصیت شما خیلی سازگار است و حالتان را خوب نموده است. با ارتباط برقرار کردن با اطرافیانتان آرامش و قدرت خودتان را افزایش دهید؛ آنها عظیمترین منبع قدرت شما هستند، پس با آنها با احترام و مهربانی رفتار کنید. شما در به خاتمه رساندن کارهایی که شروع می کنید مهارت بسیار زیادی دارید و پیشروی روشمند و منطقی شما همواره برایتان حکم برگ برنده را دارد. اما امروز پیش رفتن بر اساس برنامه های قبلیتان کاری سخت به نظر می رسد و دلیل آن هم این است که فکرتان مدام از این شاخه به آن شاخه می پرد و نگرانی در رابطه با آینده نمی گذارد روی کارتان تمرکز کنید؛ آخر چه کسی از آینده باخبر است که شما دومی باشید؟!

خرداد

خردادی های عزیز، به جایی که دعوت نشده اید نروید و چیزی که به شما تعارف نشده است را برندارید. احترام به قوانین و حد و مرزها کلید داشتن روابط محبت آمیز و صمیمی و در عین حال سالم است. اگر بتوانید رفتاری درستداشته باشید و لبخند از لبانتان محو نگردد خیلی زود به همه جا دعوت خواهید شد و هر چیزی هم که بخواهید به شما تعارف خواهد شد. اگر اهدافی که در خصوص آینده حرفه ای خود دارید بر اساس منطق و واقع گرایانه نباشند خیلی زود دلسرد و نا امید خواهید شد. نگاهی مجدد به شرایط فعلی خود در محل کارتان بیندازید و بر اساس آن برنامه هایی که برای آینده کاری خود دارید را مجددا تعریف کنید.

تیر

امروز روز درخشش شماست، پس به شخصیت واقعیتان اجازه بدهید تا بدرخشد و خود واقعیتان را از دیگران مخفی نکنید. شاید بعضی چیزها پیش بیایند که معادلتان رابهم می زنند، اما خیلی زود خواهی فهمید این دقیقا همان چیزی بوده است که لازم داشته اید. تکه گمشده پازلتان را درست همان جایی پیدا خواهید کرد که اصلا فکرش را هم نمی نموده اید. کافیست ایده و اطلاعات جدید را هر چند عجیب به نظرتان برسند، با روی باز بپذیرید. اگر احساس می کنید آنقدر غرق رویاها و افکار خود شده اید که تشخیص خیال و واقعیت برایتان سخت شده است و نسبت به اهدافتان دچار تردید شده اید، به نظرات افرادی که مورد اعتماد کاملتان هستند تکیه کنید.

مرداد

شما باید این واقعیت را بپذیرید که برای فتح های عظیم باید بعضی چیزها را قربانی کرد. کارها همواره دقیقا همان طوری که شما می خواسته اید و رویایش را در سر داشته اید پیش نمی فرایند و این بخشی از واقعیات اجتناب ناپذیر این جهانست. اگر اوضاع پیچیده تر از آنی است که انتظار داشته اید آرامش خودتان را حفظ کنید و زیاد سخت نگیرید. شما گاهی بیش از اندازه به ظاهر اهمیت می دهید، اما این نکته را به خوبی می دانید که نمی گردد در خصوص کتاب ها بر اساس جلدشان قضاوت کرد و به همین خاطر هم امروز هیچ علاقه ای ندارید که بخواهید ظاهر خودتان را به خاطر هیچ کسی یا هیچ چیزی حفظ کنید. شاید این شرایط فرصتی باشد برای این که خود واقعیتان را به عشق جدیدتان نشان دهید!

شهریور

هر آن چه که در اطرافتان می بینید و هر چه برایتان اتفاق می افتد تنها انعکاسی از خود شماست و به گفته ها و نموده های خودتان و آنچه در ذهنتان می گذرد بستگی دارد. اگر بتوانید این واقعیت را بپذیرید خواهید توانست با جهانی اطرافتان ارتباط تازه ای برقرار کنید و نتایجی خارق العاده به دست بیاورید. به رویاها و تخیلات خود بها داده و به آنها اجازه دهید تا مجالی برای ظهور پیدا نمایند. با پیوستن به دیگران و متحد کردن قدرت هایتان خواهید توانست رویاهایی که در سر دارید را به واقعیت بدل کنید. نگران ثبات مالیتان هستید و شرایط اقتصادیتان ذهنتان را مشغول نموده است، حواستان را خوب جمع کنید و ولخرجی های حساب نشده را در برنامه تان قرار ندهید.

مهر

با وجود این که ترجیح می دهید سرعت پیشرفت کارها را امروز اندکی کمتر کنید تا بتوانید سر حوصله برنامه هایتان را دوباره از نظر بگذرانید و تغییرات لازم را در آنها انجام داده و نظم و ترتیبی به اوضاع بدهید، امروز چنین کاری به شماتوصیه نمی گردد. به نفعتان است که با همین فرایند فعلی به کارهایتان ادامه بدهید تا کارها خودشان و بدون آن که نیاز به هیچ نغییری باشد روبراه شوند. به دیگران و کارهایی که به عهده آنها گذاشته اید اعتماد کنید و مطمئن باشید که به مشکل خاصی برنخواهید خورد. اگر دیدی که کارهایتان طبق برنامه پیش نمی فرایند نگران نشوید و دست و پایتان را نبازید، تحت شرایط کیهانی فعلی پیش آمدن چنین موقعیت هایی اجتناب ناپذیر است.

آبان

با دیگران در رویاپردازی های هدفمندشان همراه شده و در بحث های الهام بخش و انگیزشی شرکت کنید. شما با افکار و اعتقادات خود تنها نیستید و خیلی ها در اطرافتان هستند که طرز فکری شبیه به شما دارند، پس سعی کنید آنها را پیدا کنید و همگام با هم به سوی رسیدن به اهداف و تحقق بخشیدن به آرمان هایتان گام بردارید، اکنون زمان خیلی خوبی برای شنیده شدن است. ترس هایی که مغزتان را پر گرده اند را کنار بگذارید و به جای این که بر اساس وحشت و خشم و نیاز تصمیم بگیرید، انتخاب هایتان را بر اساس عشق و همکاری و مناعت طبع قرار دهید. تمام این جهان یک صحنه است و ما بازیگران آن هستیم، انتخاب این که چه نقشی را بازی کنید با خودتان است.

آذر

از احساس سبکی و انرژی فوق العاده ای که اطرافتان را فرا گرفته است و بهره ببرید و با نفس هایی عمیق شور و نشاط و سرزندگی را به خودتان هدیه کنید. سعی کنید با انجام ورزش هایی مثل یوگا ذهنتان را آرام و باز کنید تا بتوانید ایده ها و رویاهایی که در درونتان متولد می شوند را با روی باز پذیرا باشید. شما اکنون نیاز خاصی به ارتباط برقرار کردن با جهانی درونیتان احساس می کنید و این کارها به شما یاری خواهند کرد که احساس آرامش بی سابقه ای را تجربه کنید. با وجود این که شما معمولا آماده اید تا وقتتان را در اختیار دیگران قرار داده و به یاری آنها بشتابید، بهتر است امروز خیلی راحت و البته همراه با نزاکت به آنها جواب رد بدهید و فقط به خودتان برسید.

دی

امروز اگر برایتان امکان پذیر است کمی از دیگران فاصله گرفته و در جهانی خیال و رویاهایتان که خیلی هم برایتان خوشایند و لذت بخش است غرق شوید. با خودتان خلوت کنید و تنهایی به رستوران بروید و یا خودتان را به یک ناهار خوشمزه در یک رستوران خوب دعوت کنید. این کار به شما این فرصت را خواهد داد تا کمی به این موضوع فکر کنید که لازم نیست همواره رهبری دیگران را در دست داشته باشید و بخواهید اوضاع را مدیریت کنید؛ تا ببینید گاهی می توان همه چیز و همه کس را به حال خودش رها کرد، آن هم بدون این که هیچ مسئله ای به وجود بیاید! شاید این مهمانی یک نفره کمی کارهایتان را عقب بیندازد، اما از لحاظ ذهنی نتایج خوبی برایتان خواهد داشت.

بهمن

امروز در دست دریافت کنترل اوضاع کمی سخت به نظر می رسد، پس خودتان را خیلی درگیر این نکنید که بخواهید همه چیز را مهار نموده و تحت فرمان خود در بیاورید. از روزتان لذت ببرید و بگذارید این حالتان به دیگران هم انتقال پیدا کند و آنها هم از زیبایی های زندگی لذت ببرند. اجازه ندهید نگرانی در خصوص این که فرصت هایتان رادارید از دست می دهید خاطرتان را مکدر نمایند، به احتمال زیاد این نگرانی شما بی اساس است. وقت ارزشمند خود را با حسرت خوردن هدر ندهید و به جای این کار روی زمان حال و انجام کارهایی که هماهنگ با باورهای قلبیتان هستند متمرکز شوید. اعتما به نفس و کنار گذاشتن این تردیدهای آزار دهنده کلید موفقیت شما خواهد بود.

اسفند

امروز برای شما روزی فوق العاده خواهد بود که در آن کارها بی آن که مجبور باشید کوشش زیادی کنید و تقریبا به صورت اتوماتیک روبراه می شوند. اگر در ارتباط با دیگران ذهنی باز داشته باشید و تفاوت ها را بپذیرید و فکرتان محدود نباشد ارتباطات مهم و موثری با دیگران برقرار خواهید کرد. تبادل ایده ها و اطلاعاتتان با دیگران روشی بسیار موثر برای شروع همکاری های موفقیت آمیز خواهد بود. شما همانی هستید که می اندیشید و ذهن و جسمتان به صورتی جادویی تحت تأثیر افکارتان قرار دارند. امروز این موضوع چنان در خصوص شما صدق می نماید که نمی توان مرزی بین رویاهای شما و آینده واقعیتان قائل شد، پس مواظب رویاهایی که در سر دارید باشید!

تهیه شده: مجله اینترنتی خبرنگاران

منبع: setare.com
انتشار: 9 بهمن 1399 بروزرسانی: 9 بهمن 1399 گردآورنده: economicsphd.ir شناسه مطلب: 764

به "فال روزانه دوشنبه 11 دی 1396" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فال روزانه دوشنبه 11 دی 1396"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید