واعظی: دانشجویان همیشه در خط مقدم مقابله با جزم اندیشی ها و انحرافات بوده اند

به گزارش دکترای اقتصاد، تهران (پانا) - رئیس دفتر رئیس جمهوری شانزدهم آذر را نماد خودباوری، زمان شناسی و هوشیاری تاریخی فرزندان ایران در دانشگاه مطرح نمود و گفت دانشجویان همیشه در خط مقدم مطالبه گری برای احقاق حقوق عامه و همچنین مقابله با جزم اندیشی ها و انحرافات بوده اند.

واعظی: دانشجویان همیشه در خط مقدم مقابله با جزم اندیشی ها و انحرافات بوده اند

محمود واعظی در صفحه اینستاگرام خود به مناسبت روز دانشجو نوشت:

شانزدهم آذرماه نماد خودباوری زمان شناسی و هوشیاری تاریخی فرزندان ایران در دانشگاه است. آنچه این روز را وارد تقویم مناسبت های ملی ایرانیان کرده، شهادت سه دانشجوی دانشگاه تهران در سال یک هزار سیصد و سی و دو توسط رژیم طاغوت است. روزی که به تعبیر مرحوم دکتر شریعتی، سه آذر اهورایی ایرانیان، پیش پای ریچارد نیکسون قربانی شدند تا رد خون آنها برای همواره در چهره دانشگاه نقش ببندد و همواره نماد میهن پرستی، آزادی خواهی و استقلال طلبی فرزندان این مرزوبوم باشند.

دانشجویان ایرانی در طول سال ها کنشگری در فضای سیاسی و اجتماعی کشور، همواره منشاء آثار مهم و مبارک برای ایران و ایرانیان بوده اند، آنچه از کارنامه جنبش دانشجویی در حافظه جمعی ملت ایران ثبت شده، تکاپو و شور و شوق توام با شعور برای اعتلای ایران و توسعه و آبادانی کشور است. دانشجویان همواره در خط مقدم مطالبه گری برای احقاق حقوق عامه و همچنین مقابله با جزم اندیشی ها و انحرافات بوده اند. آنها همواره زبان گویای مردم بوده و هیچگاه از حرکت باز نایستاده اند.

روز دانشجو را به یکایک دانشجویان ایرانی تبریک می گویم و امیدوارم که همواره شاهد پویایی و فعالیت و اثرگذاری دانشجویان باشیم و ایران اسلامی با کنشگری و انگیزه و توان این جوانان عزیز، به سوی فرداهای روشن حرکت کند.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 12 دی 1399 بروزرسانی: 12 دی 1399 گردآورنده: economicsphd.ir شناسه مطلب: 719

به "واعظی: دانشجویان همیشه در خط مقدم مقابله با جزم اندیشی ها و انحرافات بوده اند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واعظی: دانشجویان همیشه در خط مقدم مقابله با جزم اندیشی ها و انحرافات بوده اند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید