رئیس مرکز بهداشت بابل ازهمکاری گسترده اتاق اصناف و بازاراین شهرستان برای کنترل بیماری کرونا قردانی کرد

به گزارش دکترای اقتصاد، خبرگزاری خبرنگاران- قدردانی رئیس مرکز بهداشت شهرستان بابل ازهمکاری گسترده اتاق اصناف و بازار این شهرستان برای کنترل بیماری کرونا در این شهرستان.

رئیس مرکز بهداشت بابل ازهمکاری گسترده اتاق اصناف و بازاراین شهرستان برای کنترل بیماری کرونا قردانی کرد

به گزارش خبرنگارخبرنگاراندفترمازندران درشهرستان بابل: مهندس میزایی رئیس بهداشت محیط مرکز بهداشت شهرستان بابل به نمایندگی از سوی دکترجوانیان رئیس این مرکزبا حضور در برج اصناف در دیداربا آقایان لعلی و نبی زاده رئیس و دبیر اتاق اصناف از تعامل وهمکاری گسترده اتاق اصناف و بازارشهرستان بابلبا مسئولین درمانی این شهرستانجهت کنترل بیماری کرونا صمیمانه تشکرنمودند .

وی در ادامه خطاب به رئیس اتاق اصناف شهرستان بابل چنین گفتند: بنده در طول دوسال گذشته درتمام جلسات ازهمکاری خوب هیات رئیسه اتاق اصناف و بازار شهرستان بابل با کادردرمانی این شهرستان برای کنترل بیماری کرونا تشکر نموده ام امروز خدمت رسیدم تا با تقدیم لوح سپاس جناب دکترجوانیان معاون بهداشتی دانشگاه و رئیس مرکز بهداشت شهرستان بابل حضوراً از همکاری خوب شما قدردانی نمایم امیدواریم با تعامل و همکاری هم بتوانیم این بیماری را مهار و از بین ببریم .

دراین دیدارحاج حسین لعلی رئیس اتاق اصناف شهرستان بابل ضمن تشکر از ابراز محبت مسئولین مرکز بهداشت خطاب به مهندس میرزایی چنین گفت: همه باید تلاش کنیم تا کادردرمانی بیماری کرونا را کنترل نماید خوشبختانه هم مردم وهم بازاریان شریف شهرستان بابل همکاری خوبی با کادردرمانی داشتند. بازاریان شریف علیرغم اینکه با شیوع بیماری کرونا بخاطرتعطیلی های مکررخسارت زیادی متحمل شدند با این اوصالف با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی اعلام شده از سوی مسئولین، نیاز ها و امکانات پزشکی کادردرمانی را تامین کردند تا این عزیزان با امکانات بهتری بیماری کرونا را کنترل نمایند. بنده بعنوان خادم این عزیزان صمیمانه ازهمت بلند بازاریان شریف و تلاش شبانه روزی کادر درمانی شهرستان بابل برای کنترل بیماری کرونا تشکر می نمایم .

وی افزود: ما انتظارداشتیم همانگونه که بازاریان درشرایط سخت کمک کارمسئولین بوده و هستند مسئولین هم درشرایط بحرانی کمک کار بازاریان شریف باشند تا این عزیزان بیش ازاین متحمل خسارت نشوند .

رئیس اتاق اصناف شهرستان بابل درپایان ابراز امیدواری نمود با همکاری بیشتر مردم و تلاش کادردرمانی بیماری کرونا برای همواره از بین برود .

به گزارش روابط عمومی اتاق اصناف شهرستان بابل، مهندس میرزایی رئیس بهداشت محیط مرکز بهداشت به نمایندگی از سوی دکتر جوانیان معاون بهداشتی دانشگاه و رئیس مرکز بهد اشت شهرستان بابل لوح سپاس رئیس این مرکز را به حاج حسین لعلی رئیس اتاق اصنافاهداء کردند .

درلوح سپاس رئیس مرکز بهداشت شهرستان بابل به رئیس اتاق اصناف چنین آمده است :

جناب آقای حاج حسین لعلی رئیس محترم اتاق اصناف شهرستان بابل

نقش آفرینی جامعه بزرگ اصناف در تمام برهه های زمانی از آغاز تا به امروز با شرایط سخت اقتصادی برکسی پوشیده نیست . اصناف در طول هجده ماه گذشته خسارت زیادی را متحل شدند و علی رغم شرایط نامطلوب اقتصادی و زیان های وارده به کسب و کارها، همکاری گسترده و شایسته ای را در اجرای تعطیلی های گریزناپذیربخصوص در پیک پنجم کرونا داشتند و این گروه از اصناف و بازاریان از ابتدای شیوع کرونا بیشتر ازهر قشردیگری درمصاف با این بیماری متضرر شده و همواره در رعایت پروتکل ها بهداشتی و اجرای دستورالعمل ها، همکاری در فرایند تولید ماسک ، تهیه کپسوهای اکسیژن و اکسیژن سازخانگی و مشارکت در تهیه بسته های معیشتی از کمک های مومنانه، اقدامات بسیار مهم و ارزشمندی را که نشان از حمایت و مردم داری قاطبه اعضای جامعه صنوف شهرستان است را به انجام رسانده اند. اینجانب برخود لازم می دانم اززحمات و پیگیریهای اتاق اصناف شهرستان بابل که با تدبیر همراهی شایسته و مناسبی در کاهش خسارتهای وارده به جامعه و اصناف داشته اید ودر مدیریت زنجیره تامین و توزیع کالا و خدمات ، نیازمندیهای مردم را در اولویت قرار داده اید، تقدیر نمایم. اینجانب ضمن قدردانی از خانواده بزرگ اصناف، خصوصا جنابعالی ، تشکر خود را از یکایک کسبه خدمتگزار این شهرستان ابراز داشته و آرزوی سلامتی ، بهروزی ، برکت و رونق در کسب و کاربرای همه عزیزان را از ایزدمنان خواستارم .

دکترمصطفی جوانیان

معاون بهداشتی دانشگاه و رئیس مرکز بهداشت شهرستان بابل

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 28 مهر 1400 بروزرسانی: 28 مهر 1400 گردآورنده: economicsphd.ir شناسه مطلب: 1195

به "رئیس مرکز بهداشت بابل ازهمکاری گسترده اتاق اصناف و بازاراین شهرستان برای کنترل بیماری کرونا قردانی کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رئیس مرکز بهداشت بابل ازهمکاری گسترده اتاق اصناف و بازاراین شهرستان برای کنترل بیماری کرونا قردانی کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید