راهنمای سفر

تخم اژدها روی دماوند؟!

این سازه های فلزی را ایگلو می گویند که از کلبه های یخی اسکیموها الگو گرفته شده و مشابه آن در قله توچال با کاربری پناهگاه کوهنوردان دیده می شود. اما چه چیز این ایگلوها در کوه دماوند آزاردهنده است؟

9 آبان 1399

آنالیز تمام هزینه های سفر به بالی از هتل تا خرید لباس

بالی یکی از جزایر برتر در کشور اندونزی است . بالی شهریست که مورد توجه افراد بسیاری است و افراد از نقاط مختلف دنیا در فصول مختلف وارد آن میشوند .

29 مهر 1399

راهنمای سفر به اروپای شرقی

راهنمای سفر به اروپای شرقی قاره اروپا وسعت بسیار زیادی را دارا می باشد و بخش عمده ای از کشورهای دنیا را در خود جای داده است. این قاره برای تمامی سلیقه ها گزینه بسیار مناسبی می باشد. شاید بهتر باشد که این طور بیان کنیم اگر شما به تاریخ ، فرهنگ، سبک های غذایی،...

19 خرداد 1399

بهترین هتل های آنتالیا؛ از دلفین ایمپریال لارا تا پورتو بلو

شهر زیبای آنتالیا که در سواحل مدیترانه واقع شده، یک مقصد گردشگری جذاب است که ساحل های زیبا، آثار تاریخی متعدد و زندگی شبانه پرجنب و جوشی دارد.

25 اردیبهشت 1399

وحشتناک ترین جاده کوهستانی در کشور اسپانیا قرار دارد

اگر به دنبال ماجراجویی هستید و نیاز به تجربه هیجانی‌ترین لحظه‌های زندگی خود دارید، جاده ال‌ کامینیتو دل‌ ری (EL COMINITO DEL REY) در اسپانیا را به عنوان مقصد خود انتخاب نمایید.

20 مرداد 1398

سفر به جزیره کو فی فی

جزیره کو فی فی(Ko Phi Phi)، یکی از بهترین جزایر کشور تایلند برای بازدید می‌باشد. این جزیره به دلیل داشتن سواحلی زیبا و رویایی، ساختار صخره‌ای و آب‌های فیروزه ای یکی از بهترین جزایر تایلند می‌باشد.

15 مرداد 1396

سفر به شمال تایلند

تایلند شمالی از مزارع صاف و تخت برنج بانکوک آغاز شده و به‌ مرزهای میانمار و لائوس می‌رسد. بخش شمالی این کشور غذاها، باورهای سنتی، مراسم ‌های مذهبی و سبک معماری محکم و پایداری دارد که در این مقاله بیشتر با آن‌ها آشنا خواهید شد.

15 مرداد 1396

سفر با قطار در اروپا

در قاره اروپا با قطار می‌توانید در قطارهایی سوار شوید که در مسیر خود از کوهستان ها و سواحلی می‎گذرند که تا به حال در طول عمر خود ملاحظه نکرده‌اید. صدای حرکت قطار همراه با بازدید از چشم‌اندازهایی که به سرعت از جلوی چشمان شما می‌گذرند این نوع از سفر را...

8 تیر 1396